Movies
Ratings
69
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0