Titles you rated
Last HolidayRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Society of the SnowRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0