Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
The FirmRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 4.0
Just CauseRated ★ 3.5
Kiss the GirlsRated ★ 3.0
The Sum of All FearsRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 4.0
The Witcher: Sirens of the DeepRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Going by the BookRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
RampageRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The Pale Blue EyeRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0