Movies
Ratings
794
GattacaRated ★ 3.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
99 HomesRated ★ 2.5
How I Live NowRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Never Let Me GoRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
ContagionRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.0
White GodRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 3.5
Memories of the SwordRated ★ 3.5
UltravioletRated ★ 1.0
HereditaryRated ★ 3.5