Titles you rated
The RevenantRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 4.5
Tomorrow Never DiesRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0