Titles you rated
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 2.0
The Painted VeilRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 4.5
11 A.M.Rated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Japan SinksRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 2.5- Baby's Day OutRated ★ 2.5