Movies
Ratings
219
ExitRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
BeatRated ★ 3.5