Movies
Ratings
125
EquilibriumRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
JumperRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.5