Titles you rated
Sector 7Rated ★ 0.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0