Titles you rated
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 2.0
She's the ManRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 2.0