Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0