Movies
Ratings
353
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
CanolaRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Ted 2Rated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
The UnfairRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5