Movies
Ratings
70
Finding NemoRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Poseidon AdventureRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0