Titles you rated
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0