Titles you rated
577 ProjectRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
StreetDance 2Rated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 3.5
Dear JohnRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0