Movies
Ratings
288
DunkirkRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
White NightRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 2.0
My BrotherRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 2.0