Titles you rated
ElementalRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0