Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Emilia PerezRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.0
It’s Okay!Rated ★ 3.5