Movies
Ratings
270
Final DestinationRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0
AntzRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
ClickRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
More Than BlueRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5