Titles you rated
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Singin' in the RainRated ★ 3.5
Please Teach Me EnglishRated ★ 2.0
Ocean's TwelveRated ★ 2.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
ErosRated ★ 3.0
LOVE IS A CRAZY THINGRated ★ 2.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0