Titles you rated
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 1.5
Closer to HeavenRated ★ 1.5
GarfieldRated ★ 3.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 0.5
ObsessedRated ★ 0.5
Happy FeetRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 0.5
The Polar ExpressRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 0.5