Titles you rated
Ready Player OneRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
NoahRated ★ 4.5