Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Land of MineRated ★ 4.5
CloserRated ★ 2.5
A Man Called OveRated ★ 4.5
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.5
CouchRated ★ 3.5
ValentineRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 5.0- EverestRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5
WarriorRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.5
Heart BlackenedRated ★ 3.5