Movies
Ratings
244
MoanaRated ★ 4.0
IdiocracyRated ★ 4.0
MasterRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 3.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
AustenlandRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The First TimeRated ★ 3.5
SpyRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
We're the MillersRated ★ 3.5
The MermaidRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0