Movies
Ratings
287
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
DangalRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 2.0
Midnight SunRated ★ 2.5