Movies
Ratings
100
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 0.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 0.5
QuickRated ★ 3.0