Titles you rated
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.5
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 2.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 1.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 3.0