Movies
Ratings
47
ZodiacRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0