Movies
Ratings
71 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
 DivergentRated ★ 4.5 DivergentRated ★ 4.5
 The Man from NowhereRated ★ 4.5 The Man from NowhereRated ★ 4.5
 You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5 You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
 Mamma Mia!Rated ★ 5.0 Mamma Mia!Rated ★ 5.0
 SecretRated ★ 5.0 SecretRated ★ 5.0
 The Sound of MusicRated ★ 5.0 The Sound of MusicRated ★ 5.0
 OldboyRated ★ 4.5 OldboyRated ★ 4.5
 FrequencyRated ★ 5.0 FrequencyRated ★ 5.0
 Phantom DetectiveRated ★ 4.5 Phantom DetectiveRated ★ 4.5
 Love, LiesRated ★ 4.5 Love, LiesRated ★ 4.5
 Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 5.0 Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 5.0
 The Jungle BookRated ★ 4.0 The Jungle BookRated ★ 4.0
 Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0 Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
 A Werewolf BoyRated ★ 5.0 A Werewolf BoyRated ★ 5.0
 TunnelRated ★ 5.0 TunnelRated ★ 5.0
 Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0 Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
 Dancing QueenRated ★ 5.0 Dancing QueenRated ★ 5.0
 AvatarRated ★ 5.0 AvatarRated ★ 5.0
 How to Train Your DragonRated ★ 5.0 How to Train Your DragonRated ★ 5.0