Movies
Ratings
44
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.5
LavaRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
CarolRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5