Movies
Ratings
466
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
What IfRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.5
Quill: The Life of a Guide DogRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Book of LifeRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
EarthRated ★ 4.0
Battle for TerraRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0