Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
House of Flying DaggersRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 2.0
The ShamelessRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0