Movies
Ratings
87
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Gone with the WindRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Shanghai KnightsRated ★ 4.5
MulanRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.5
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0