Movies
Ratings
157
Semantic Error: The MovieRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 3.5