Movies
Ratings
287
ChappieRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Railroad ManRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 3.0