Movies
Ratings
229
C'est Si BonRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.5
Dangerous MindsRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
AppRated ★ 1.5
Kick-AssRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5