Movies
Ratings
451
WickedRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0