Titles you rated
SearchingRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
Jail BreakersRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0