Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0