Movies
Ratings
766
Jingle Bell HeistRated ★ 1.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
FailanRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.5
BlackkKlansmanRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
White Boy RickRated ★ 3.0
MantisRated ★ 0.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 1.5
The Old Guard 2Rated ★ 1.5
Riverside MukolittaRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 0.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0