Movies
Ratings
243
Mr. DeedsRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 2.0
The BeaverRated ★ 5.0
Dachimawa LeeRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Event HorizonRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Napoleon DynamiteRated ★ 5.0
Seven SamuraiRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0