Movies
Ratings
54
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
TedRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 1.0
TangledRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 1.0
The Sixth SenseRated ★ 1.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
UpRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 1.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0