Titles you rated
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
DominoRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
The MythRated ★ 2.0
AlienRated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0