Titles you rated
Margin CallRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0