Movies
Ratings
27
Black Hawk DownRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
A Happy EventRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0