Movies
Ratings
19
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Fourth PlaceRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Little NicholasRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0