Movies
Ratings
289
Black SwanRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Jenny, JunoRated ★ 0.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
FlubberRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
FameRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 4.0