Titles you rated
TangledRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 4.0
CarsRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0