Movies
Ratings
1355
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
The Electrical Life of Louis WainRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.5
SidewaysRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 5.0
BorderRated ★ 3.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 2.5
LambRated ★ 2.5
The ReaderRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0- HeroRated ★ 4.0