Titles you rated
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.0
TroyRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0